Overslaan en naar de inhoud gaan

TV-producent Fast Forward verandert naam in Heus, wil meer branded content voor merken maken

Onder meer de eerste uitzending van Omroep Zwart is door Heus ontwikkeld. ‘Wat wij voor tv produceren, willen we ook voor merken doen.’
V.l.n.r.: Thomas Melgers, Bas van Schellen en Tim Toorman, oprichters ven Heus
V.l.n.r.: Thomas Melgers, Bas van Schellen en Tim Toorman, oprichters ven Heus

Fast Forward Amsterdam gaat vanaf vandaag door het leven als Heus. Met de naamswijziging presenteert de productiemaatschappij een nieuwe identiteit, waarbij de commerciële tak een flinke impuls moet krijgen. Heus ziet zichzelf als het ‘best bewaarde geheim van de Amsterdamse Houthavens’, en dat verhaal mag breder bekend worden.

Meest recent ontwikkelde Heus de eerste uitzending van Omroep Zwart en andere tv-programma's zoals Vrienden van Amstel en Homeward Bound. Ook produceert het bureau branded content voor onder meer het Ministerie van Defensie, het Eurovisie Songfestival en merken als Nike en ABN Amro. De komende tijd moet daar meer de focus op komen te liggen.

Best of both worlds

Veel mensen kennen Heus niet, maar hun werk wel, zeg medeoprichter Thomas Melgers. Hoe gaat daar verandering in komen? 'We hebben een speciale unit opgezet voor tv-formats, die kunnen we ook voor merken inzetten. Er wordt in de industrie steeds meer korte snelle, branded content gemaakt, maar steeds minder content die je écht wil zien. Als ik één ding heb geleerd, is het dat authenticiteit (vandaar de naam ‘Heus’, red.) raakt. En daar ligt een grote kans voor merken. Wat nou als je het verhaal achter het merk of een product vertelt? Wij maken social assets en promo’s tot een 30 seconden-commercial – en daarmee heb je the best of both worlds. Kortom, wat wij voor televisie doen, willen we ook voor merken gaan doen.’

Podium Zwart

Heus ontwikkelde recent het eerste programma van Omroep Zwart, Podium Zwart, waar nieuw talent een podium krijgt. De uitzending (eind mei) werd voor NPO-begrippen slecht bekeken, met 23.000 kijkers, maar Heus-medeoprichter Bas van Schellen spreekt over 'televisiegeschiedenis'. 'Dat het samenviel met de geboorte van Heus, maakte het extra bijzonder.' Gianni Grot van Omroep Zwart tot slot: 'Heus is een frisse producent, met een flinke dosis 'niet lullen, maar poetsen'-attitude.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in