Overslaan en naar de inhoud gaan

Gemeente Amsterdam maakte verkeerde afweging in communicatie zaak Halsema

Het dossier ligt op straat en dat stelt het Openbaar Ministerie voor een duivels dilemma.
Femke Halsema
© ANP
Femke Halsema
© ANP

De publicatie in De Telegraaf over de aanhouding van de zoon van Femke Halsema heeft tijdens de nieuwsluwe zomer toch voor de nodige beroering gezorgd. Ook communicatieadviseurs, reputatiedeskundigen en crisismanagers kwamen veelvuldig aan het woord rond de vraag of het verstandig was dat de Amsterdamse burgemeester op de chocoladeletters van De Telegraaf wachtte en niet beter zelf naar buiten had kunnen treden. In ieder geval is het helder dat nu dit dossier op straat ligt het Openbaar Ministerie voor een duivels dilemma staat. 

Premium

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen lezen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Nicoline

Geen voorbeeldfunctie als burgemeester en ouder ik zie dit niet als puberaal gedrag een leek ziet niet het verschil tussen wapens en het is een verboden wapen dus bagataliseren is geen optie neem gewoon je verantwoordelijkheid op voor je gedrag dat is waardig

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in