Stëlz heeft het Vlaamse bureau Socialsky aangesteld voor zijn socialmedia-activiteiten in België.
Het hard seltzer-merk schreef eind april via LinkedIn een bureaupitch uit, waarop tientallen bureaus reageerden. De openbare oproep leidde tot discussie binnen de bureauwereld. Op LinkedIn kreeg Stëlz kritiek van vakgenoten, die vraagtekens zetten bij de gekozen aanpak.
Socialsky, opgericht in 2017, is een socialbureau met kantoren in Brussel en Antwerpen. Voor Stëlz werkt het bureau samen met Creative by Mille, dat verantwoordelijk is voor creatieve productie en contentontwikkeling.
Valentin Pliester, oprichter van Socialsky: 'Dit zijn precies de projecten waar we enthousiast van worden. Een social-first merk met sterke culturele ambities en een duidelijke groeivisie. Exact het speelveld waarop we de komende jaren verder willen bouwen.'
Limonade
Stëlz is het eerste hard seltzer-merk van Nederlandse bodem. In Nederland is het uitgaansdrankje razend populair onder de Gen Z-doelgroep. Vorige maand kwam het drankmerk nog onder vuur te liggen vanwege een campagne waarin het zichzelf als 'limonade' positioneerde.
Korte pitch
De keuze voor Socialsky volgt op een korte, maar 'uitgebreide pitchprocedure', aldus Stëlz. Welke bureaus er naast Socialsky meededen, is niet bekend.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu