Overslaan en naar de inhoud gaan

Ajax en ABN Amro willen sportplezier en zelfvertrouwen jonge vrouwen versterken

LifeHunters ontwikkelde de strategie en campagne.
Ajax ABN Amro
© LifeHunters

Ajax Vrouwen & ABN Amro introduceren 'Find Your Inner Power', een nieuw initiatief dat zich richt op het versterken van de innerlijke kracht en het sportplezier van jonge vrouwen. Uit recent onderzoek van de bank blijkt dat bijna de helft van de vrouwen tussen de 18 en 25 jaar overweegt te stoppen met sporten. Belangrijke oorzaken zijn onzekerheid over het eigen lichaam, prestatiedruk en een volle agenda, terwijl sport juist aantoonbaar bijdraagt aan een betere mentale gezondheid.

Het is een belangrijk thema voor ABN Amro, dat zich inzet voor een gelijk(er) speelveld voor vrouwen, met sportparticipatie en sportplezier als essentiële basis.

Find Your Inner Power: een platform en community

'Find Your Inner Power' is een platform én community waar jonge vrouwen worden geïnspireerd met persoonlijke verhalen en praktische tools van speelsters van de Ajax Vrouwen, onder wie aanvoerder Sherida Spitse en keeper Regina van Eijk.

Daarnaast biedt het platform inzichten van experts en concrete handvatten om zowel mentaal als fysiek sterker te staan, in sport en in het dagelijks leven.

De content is te volgen via de social mediakanalen van de Ajax Vrouwen. In aanloop naar de wedstrijden Ajax Vrouwen–Hera United en Ajax Vrouwen–Feyenoord Vrouwen worden ook twee live-events georganiseerd.

Live Talks met Geraldine Kemper en Buddy Vedder

Een belangrijk onderdeel van de campagne zijn de Inner Power Talks. Tijdens deze sessies delen (oud-)speelsters van de Ajax Vrouwen openhartig hun persoonlijke verhalen, niet alleen als topsporter, maar ook als jonge vrouw. Experts van Talent Academy Group, gespecialiseerd in de mentale en fysieke ontwikkeling van sporters, begeleiden de talks die gepresenteerd worden door Geraldine Kemper en Buddy Vedder. De eerste is op zondag 1 februari in de Johan Cruijff ArenA.

'ABN Amro zet zich in voor het versnellen van gelijke kansen voor iedereen die durft te beginnen', zegt Sander Bestevaar, hoofd partnerships, events & foundations ABN Amro. 'Dat begint bij de basis: meiden en vrouwen laten sporten, blijven sporten en er plezier in laten houden. Ons onderzoek uit 2025 laat zien hoe groot de mentale drempels kunnen zijn én hoeveel sporten oplevert voor welzijn en maatschappelijke positie. Juist daarom zijn wij er om die drive te stimuleren en te belonen.'

'Het is mooi dat we onze Ajax-speelsters als rolmodellen kunnen inzetten in dit partnership.
Zo kunnen we meiden en vrouwen laten zien hoe belangrijk het is om te sporten en dat vooral met plezier te blijven doen', zegt Lois Schenkel, manager Ajax Vrouwen.

LifeHunters ontwikkelde de strategie en campagne, in nauwe samenwerking met ABN Amro en Ajax Vrouwen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in