Overslaan en naar de inhoud gaan

Olaf van Gerwen (Chuck Studios): 'Ik moet er niet aan denken generalist te zijn'

De zeventiende aflevering van Just Getting Started, de podcast voor jonge bureauleiders, is nu te beluisteren.
Olaf van Gerwen

Chuck Studios is één van de weinige Nederlandse bureaus die internationaal opereert. Oprichter Olaf van Gerwen wist al vroeg dat hij met beide handen een niche moest kiezen: foodmarketing. Dit high-end productiebureau maakt foodproducties voor internationale merken, met een team vanuit Amsterdam. Ze ontwikkelen alle tools om hamburgers te laten vliegen zelf en inmiddels hebben ze ook de volgende stap genomen, door als eerste food marketingstrategieen te ontwikkelen voor merken.
 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in