Overslaan en naar de inhoud gaan

Hoe een 'enorm avontuur' Media.Monks de weg naar winst wees

Creative-director Robert van der Lans en Wicher Meinema, behavioural scientist, over een overname en de Rijksaanbesteding campagnes.
MediaMonks
Victor Knaap
MediaMonks
Victor Knaap

Het is niet allemaal goed nieuws bij Media.Monks en het moederbedrijf S4 Capital bleek afgelopen tijd. De aandelenkoersen zakten in elkaar (86 procent kwijt ten opzichte van hoogste stand) toen het bedrijf anderhalve week geleden met een winstwaarschuwing kwam en ‘significante kostenbesparende maatregelen’ aankondigde, waaronder een stop op de inhuur van externen. Een gevolg van te snelle groei, was de opinie van de analisten.

Premium

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen lezen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in