Overslaan en naar de inhoud gaan

Top 40 en Qmusic verlengen samenwerking

Hitlijst sinds 2019 te beluisteren op de zender van DPG Media.
Qmusic Top 40

Qmusic en de Stichting Nederlandse Top 40 hebben hun samenwerking verlengd. Sinds 2019 is de hitlijst elke vrijdagmiddag te horen bij Qmusic. Volgens een woordvoerster gaat het om een verlenging 'tot het begin van het nieuwe decennium'.

De Qmusic Top 40 - gepresenteerd door Domien Verschuuren - is wekelijks van 14:00 tot 18.00 uur te horen. De lijst wordt samengesteld op basis van airplay, streaming en social media-trends.

Erik de Zwart, voorzitter van de Stichting Nederlandse Top 40 die dit jaar zestig jaar bestaat: 'De samenwerking met Qmusic is de afgelopen jaren ontzettend waardevol gebleken. Dankzij hun energie, bereik en creativiteit heeft de Top 40 een nieuwe generatie luisteraars bereikt.'

Robert Bernink, algemeen directeur radio bij DPG Media: 'Qmusic is de hitzender van Nederland. En zeg je hits, dan zeg je Top 40. De Top 40 is de belangrijkste en meest impactvolle hitlijst van Nederland en is in zestig jaar uitgegroeid tot een cultureel icoon.'

Groei in populariteit

Uit het luisteronderzoek van het NMO uit 2024 blijkt dat de Top 40 nog altijd veel aantrekkingskracht heeft. De lijst is op vrijdagmiddag het best beluisterde radiomoment van de week. Ook de Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy, het jaarlijkse evenement waar de Qmusic Top 40 Awards worden uitgereikt, was dit jaar in recordtijd uitverkocht. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in