Nicholas van Hilten is overgestapt naar FGS Global, het adviesbureau in strategische communicatie en public affairs. Hij is daar consultant Strategy & Transactions.
Van Hilten werkte de afgelopen 7,5 jaar bij Weber Shandwick, de eerste 5 jaar als account-director en later als vice president. Hij adviseerde bedrijven in sectoren als energie, technologie, voeding en industrie. Eerder was Van Hilten werkzaam als mondiale communicatie-specialist bij Booking.com en bij McDonald’s Nederland.
FGS Global heeft inmiddels circa 50 fte’s in de kantoren in Den Haag en Amsterdam. Met de komst van Nicholas wordt de capaciteit vergroot in de zogenoemde Strategie & Transacties Practice: klanten ondersteunen bij strategische en bedrijfscommunicatie en bij businessvraagstukken waar reputatie een belangrijke rol speelt.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu