Overslaan en naar de inhoud gaan

Aldi schakelt For You Agency in voor influencermarketing

De samenwerking is vooralsnog voor een jaar. We gaan 15 tot 25 creators aan het werk zien voor Aldi.
Aldi commercial
Een still uit de nieuwste Aldi-commercial
Aldi commercial
Een still uit de nieuwste Aldi-commercial

For You Agency - een paar jaar geleden opgericht met een focus op sociale media en influencers - gaat de influencermarketingstrategie van Aldi ontwikkelen en uitvoeren. Volgens het bureau komt storytelling en authenticiteit centraal te staan in deze strategie. Lisa-Marie Klap, director digital marketing bij Aldi Nederland, zegt onder meer: 'We zien in influencermarketing een kans om onze merkpersoonlijkheid verder te versterken en dichter bij onze klanten te komen'.

Doel is Aldi-ambassadeurs creëren

Britt Messing, medeoprichter van For You Agency, zegt blij te zijn dat Aldi bij het inslaan van deze 'nieuwe weg' voor haar bureau kiest. De eerste samenwerking op influencervlak start rondom Pasen, vertelt het bureau desgevraagd. Komend jaar gaat het bureau een 'multi-tier strategie' hanteren en tussen de 15 tot 25 influencers inschakelen. 'Het doel is om met een aantal van deze influencers meerdere samenwerkingen aan te gaan, zodat ze uitgroeien tot echte Aldi-ambassadeurs'.

De influencermarketing voor Aldi richt zich op verschillende doelgroepen, zegt For You Agency desgevraagd. Er is daarom geen focus op één bepaalde doelgroep. 'De overkoepelende doelgroep bestaat uit iedereen die bewust boodschappen doet en waarde hecht aan een goede prijs-kwaliteitverhouding zonder onnodig teveel te betalen'.

Aldi lanceerde deze week zijn campagne inclusief tv-commercial rondom Pasen. Deze en meer nieuwe campagnes zijn te lezen in dit campagneoverzicht.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in