Overslaan en naar de inhoud gaan

Femke Anna van Zanten nieuwe countrymanager TikTok Benelux

Ze volgt de in maart overleden Bastian Verhulst op.
Femke Anna van Zanten
Femke Anna van Zanten
© LinkedIn

Femke Anna van Zanten is aangesteld als countrymanager voor de Benelux bij TikTok. Ze volgt Bastian Verhulst op, die begin maart onverwacht overleed op 49-jarige leeftijd.

Van Zanten moet voortbouwen op het werk dat Verhulst voor TikTok heeft verricht, schrijft Arnaud Cabanis, verantwoordelijk voor Frankrijk en de Benelux bij TikTok in een bijdrage op LinkedIn.

Hij typeert Verhulst als de architect van succes van TikTok in Nederland. ‘Ik wil die erfenis eren nu we een nieuw hoofdstuk in onze reis beginnen - een hoofdstuk dat Bastians geest verder draagt en tegelijkertijd de toekomst omarmt. Ik verwelkom Femke Anna van Zanten als onze nieuwe countrymanager voor de Benelux.’

Van Zanten heeft lange ervaring in de wereld van sociale media. Ze begon er in 2015 als head of brand bij Facebook in Amsterdam en eindigde als Group Director Global Business Group van Meta. In maart nam ze er afscheid.

Van Zanten zegt ‘nederig en dankbaar’ te zijn om TikTok Benelux te mogen leiden. ‘Ik ben oprecht toegewijd om voort te bouwen op het sterke erfgoed van het waardevolle TikTok-team en hun leiderschap.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in