Overslaan en naar de inhoud gaan

UPR Agency voegt 7 merken toe aan klantenportfolio

Zimmermann, Vlisco en Denham versterken het modesegment, Couleurs de Noir, The Remedy, Trouble Maker en Revolution het beautysegment.
De merken waarvcoor UPR gaat werken

UPR Agency gaat werken voor zeven nieuwe klanten. Het gaat om de fashionmerken Denham, textielmerk Vlisco en modehuis Zimmermann. Daarnaast komen er in het schoonheidssegment vier merken bij: make-upmerk Couleurs de Noir, skincaremerk The Remedy en de beautymerken Trouble Maker en Revolution.

Uitgesproken identiteit

UPR gaat de zeven merken helpen om zichtbaarder te worden en hun positie te versterken in Nederland en de Benelux. Daarbij combineert het bureau pr, influencer marketing, digitale communicatie en activaties.

‘Met deze zeven nieuwe samenwerkingen versterken we niet alleen ons portfolio binnen fashion, beauty en lifestyle, maar ook onze positie als digital- en social-first agency', zegt Lilian Custers, oprichter van UPR Amsterdam. 'Elk van deze merken heeft een uitgesproken identiteit en een sterk eigen verhaal.'

Strategische koers

Volgens UPR laten de nieuwe samenwerkingen zien dat het bureau zich verder ontwikkelt als pr-partner voor internationale en lokale merken.


Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van Adformatie.

Voeg Adformatie als voorkeursbron toe aan Google
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in