SuperRebel Agency heeft Budi Gonzalez de Chaves benoemd tot ceo. Hij wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van de bureaugroep. Medeoprichter en chief creative officer Lodewijk Varossieau blijft verantwoordelijk voor de creatieve koers, het merk, het opleiden van jong talent en de signatuur van SuperRebel.
'Dosis lef'
Gonzalez de Chaves brengt ruime ervaring in de bureauwereld mee. Hij werkte eerder bij bureaus als Wunderman Thompson/VML, WPP, Alfred en Cheil en was actief voor merken als ING, Samsung, Rabobank, Mitsubishi Motors Europe en Calvé Pindakaas.
In 2022 stapte hij samen met Thijs de Boer uit Cheil Benelux om het nieuwe bureau Bijvoorkeur te starten. De Boer ging twee jaar later zelfstandig verder, Gonzalez de Chaves maakte eind maart dit jaar dezelfde keuze. Nu twee maanden later krijgt hijn de leiding over SuperRebel.
Gonzalez de Chaves: 'SuperRebel is een bureau dat ik al langer met veel enthousiasme volg. Een bureau dat "brave" omarmt, met een duidelijke stijl, energie en een forse dosis lef.'
SuperRebel Agency telt 55 medewerkers en heeft vestigingen in Breda en Amsterdam.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu