Hyves is terug, met krabbels, glitterplaatjes en een chronologische tijdlijn. Maar is de herlancering vooral nostalgie, of biedt het platform een serieus alternatief voor algoritmische sociale media? In de nieuwste Adfo Inside gaat redacteur Emmo de Bie hierover in gesprek met Daan Jongen, branded content director bij Dentsu.
Jongen werkte vanuit Dentsu mee aan de introductie van Hyves en de begeleiding van de eerste merkpartners. Volgens hem vraagt een platform waarop gebruikers bewust kiezen wie ze volgen om een andere contentaanpak.
Merken kunnen minder leunen op distributie via een algoritme en moeten meer reden geven om gevolgd te worden. Ook bellen we met Riske Betten, managing director van Hyves, over de eerste dagen na de lancering en de plannen voor het platform.
Verder komen DMEXCO, de campagnes van onder meer Mora en Kruidvat en het kort geding van NS en Wakker Dier voorbij.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu