Abovo Maxlead heet vanaf vandaag Abovomaxlead. Het bureau treedt naar buiten als één merk en komt met de nieuwe positionering ‘De mensen achter merken’. Daarmee wordt 'expliciet gekozen voor menselijke verbinding als basis voor hoe merken groeien'.
Abovo nam Maxlead in 2019 over. Met een nieuwe positionering, unified merk nieuw logo, vernieuwde huisstijl en site zet het bureau een volgende stap. Met de nieuwe positionering 'De mensen achter merken’ kiest het bureau expliciet voor menselijke verbinding als basis voor hoe merken groeien.
'Merken gebouwd door mensen en gekozen door mensen'
'Binnen ons vak gaat het steeds meer over technologische ontwikkelingen en de oplossingen', zegt ceo Theun Eijkemans. 'Maar merken worden gebouwd door mensen en gekozen door mensen. Wie dat begrijpt, kijkt verder dan funnels en forecasts. Dat betekent dat we media, creatie, data en tech altijd beginnen bij echte mensen: hun drijfveren, context en keuzes. Daar maken we het verschil.'
Met de herpositionering krijgen de medewerkers van Abovomaxlead nadrukkelijk een podium. 'Wij doen ontzettend veel mooie dingen voor onze klanten, maar lieten daar te weinig van zien. Dat is de inspiratie geweest voor de weg die we nu ingeslagen zijn', zegt Remco Hoeffnagel, head of marketing bij Abovomaxlead. 'We willen op deze manier een podium creëren voor alle collega's die zich willen onderscheiden op zijn vakgebied. Zo zijn we van de grootste toegevoegde waarde, voor onze klanten en voor onze eigen mensen.'

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu