Overslaan en naar de inhoud gaan

Henkel consolideert media bij WPP Media in Europa

WPP Media werkte al voor Henkel in Nederland. Er komen dertien markten bij.
Henkel
© Henkel

Henkel heeft het media-account ter waarde van zo'n 715 miljoen euro geconsolideerd bij WPP Media. Het gaat daarbij om merken als Persil, Fa, Perwoll, Bref, Schwarzkopf en Syoss van Henkel in 30 markten, waaronder Nederland. WPP Media won het Europese account eind 2024 en breidt de samenwerking nu uit. 

Oostenrijk, Italië, Spanje, Griekenland, Portugal, Zweden, Finland, Denemarken, Roemenië, Kroatië, Servië, Bosnië en Herzegovina en Oekraïne zijn de nieuwe markten in Europa waar Henkel en WPP Media gaan samenwerken.

Platform WPP Open was een doorslaggevende factor in de beslissing van Henkel. Het platform moet
een snelle en naadloze overgang mogelijk maken voor de nieuw geïntegreerde markten. 

De pitch ging in juni van start en was gericht op de 'nieuwe toekomst van media' en het stimuleren van groei in 'een door AI aangestuurd landschap'. WPP Media nam het in de pitch op tegen Omnicom, dat nu een groot deel van het account verliest.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in