Overslaan en naar de inhoud gaan

The Social Hub kiest na pitch voor UM

Het bureau gaat aan de slag met de volledige mediastrategie en executie van branding tot performance.
The Social Hub

The Social Hub, het hospitalitymerk met 21 hotels verspreid over Europa, heeft UM gekozen als nieuw mediabureau voor alle media-activiteiten na een uitgebreid pitchproces. UM gaat aan de slag met de volledige mediastrategie en executie van branding tot performance. Verder ondersteunt het bureau van IPG Mediabrands The Social Hub in het verder uitbouwen van haar onderscheidende merkverhaal, ontstaan vanuit community, creativiteit en verbinding.

De keuze voor UM sluit aan op de recente uitbreiding van het wereldwijde marketingteam van The Social Hub onder leiding van CMO Trix van der Vleuten. Met dit team zet het B-Corp gecertificeerde en impact gedreven hospitality merk in op een geïntegreerde, data-gedreven marketingaanpak die lokale relevantie koppelt aan internationale groei.

Groeifase

'Wij bevinden ons in een interessante groeifase waarin we onze Europese footprint verder uitbreiden', zegt Van der Vleuten. 'Daarbij zoeken we partners die onze creatieve ambitie delen én begrijpen hoe we impact kunnen maken bij diverse doelgroepen. UM heeft bewezen die combinatie van strategische scherpte en executiekracht in huis te hebben.'

'The Social Hub is een merk dat vooroploopt in sociale impact en community building binnen de hospitality sector', zegt Justus Wever, Managing Director UM. 'We gaan die kracht verder vertalen naar merkimpact en meetbare groei in heel Europa.'

Eerder deze week maakte Vattenfall bekend de samenwerking met UM te verlengen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in