Overslaan en naar de inhoud gaan

Radio 10 strikt Roodbeen en Kijk in de Vegte, ochtendshow Gordon stopt

Jan-Willem Roodbeen wordt ook radio director van Radio 10.
Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte maken de overstap naar Radio 10
© BNNVara

Het betekent het einde voor de ochtendshow van Gordon en Froukje de Both, die matige luistercijfers heeft en de vrije val van het marktaandeel van Radio 10 niet heeft weten te stoppen.

'Muzikale energie'

Naast zijn rol als radio-dj wordt Jan-Willem Roodbeen radio director van Radio 10. In deze functie is Roodbeen verantwoordelijk voor de koers, programmering en verdere ontwikkeling van de zender. 'Ik wil samen met het team een omgeving creëren waarin muzikale energie, creativiteit en de luisteraar samenkomen', zegt hij.

Jeroen Kijk in de Vegte: 'Alles klopt om samen dit nieuwe avontuur aan te gaan. Radio 10 en onze show voelen voor mij als een perfecte match. Natuurlijk is het ook spannend, maar juist daardoor heb ik er extra veel zin in.'

Het duo heeft op 24 juli hun laatste uitzending op NPO Radio 2, vanaf de Nijmeegse Vierdaagse.

Dave Minneboo, managing director creative Talpa Audio: 'De liefde voor muziek van dit duo, hun vakmanschap en het vermogen om dagelijks een echte verbinding met luisteraars te maken, sluiten naadloos aan bij waar Radio 10 voor staat.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in