Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte maken de overstap van NPO Radio 2 naar Radio 10. Het duo presenteert vanaf 1 september de nieuwe ochtendshow Radio 10 Staat Op! Met Jan-Willem, Jeroen en de ochtendploeg.
Het betekent het einde voor de ochtendshow van Gordon en Froukje de Both, die matige luistercijfers heeft en de vrije val van het marktaandeel van Radio 10 niet heeft weten te stoppen.
'Muzikale energie'
Naast zijn rol als radio-dj wordt Jan-Willem Roodbeen radio director van Radio 10. In deze functie is Roodbeen verantwoordelijk voor de koers, programmering en verdere ontwikkeling van de zender. 'Ik wil samen met het team een omgeving creëren waarin muzikale energie, creativiteit en de luisteraar samenkomen', zegt hij.
Jeroen Kijk in de Vegte: 'Alles klopt om samen dit nieuwe avontuur aan te gaan. Radio 10 en onze show voelen voor mij als een perfecte match. Natuurlijk is het ook spannend, maar juist daardoor heb ik er extra veel zin in.'
Het duo heeft op 24 juli hun laatste uitzending op NPO Radio 2, vanaf de Nijmeegse Vierdaagse.
Dave Minneboo, managing director creative Talpa Audio: 'De liefde voor muziek van dit duo, hun vakmanschap en het vermogen om dagelijks een echte verbinding met luisteraars te maken, sluiten naadloos aan bij waar Radio 10 voor staat.'
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu