SBS6 komt maandagavond met een nieuw dagelijks spelprogramma waarin de vraag centraal staat: wat kost dit product vandaag op Amazon.nl? In 'Prijzenjacht', geproduceerd door Talpa Studios en gepresenteerd door Rob Janssen, strijden twee duo's tegen elkaar om de juiste prijzen te raden.
Het is de eerste keer dat Amazon.nl op zo’n grootschalige manier zijn intrede doet in een Nederlands tv-programma. Elk product in de show is rechtstreeks afkomstig van Amazon.nl, waarbij steeds de actuele prijs in de online winkel de inzet vormt van het spel. Bij ieder product verschijnt een QR-code in beeld die kijkers direct doorverwijst naar een speciale Prijzenjacht -pagina. Verder is de studio volledig ontworpen in Amazon-stijl.
Deelnemers worden in verschillende spelrondes uitgedaagd om zo precies mogelijk de juiste prijs te raden, aangemoedigd door hun eigen supportersvak.
'Knipoog naar online shoppen'
'Met Prijzenjacht brengen we de wereld van Amazon.nl de huiskamer binnen', zegt Eva Faict, country manager van Amazon.nl. 'Kijkers ontdekken spelenderwijs de diversiteit van ons assortiment en de beste prijzen die we daarvoor hanteren, terwijl kandidaten en hun achterban strijden om prijzen. Het is entertainment met een knipoog naar online shoppen; actueel, relevant en lokaal verankerd.'
Campagne
Voor de lancering van 'Prijzenjacht' is een brede mediacampagne ontwikkeld in samenwerking met StudioM (WPP Media). Er zijn tv- en radiocommercials en langs snelwegen zijn er tijdens de avondspits digitale billboards. Voor sociale media (YouTube, Instagram, TikTok) worden, speciale edities van Prijzenjacht geproduceerd.
'Prijzenjacht', dat 90 afleveringen telt, is iedere werkdag om 19.00 uur te zien op SBS6.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu