Online beleggingsplatform Lynx kiest Lemon Scented Tea als nieuw creatief bureau. Na een pitchtraject met twee andere bureaus gaat Lemon Scented Tea aan de slag met merkpositionering van Lynx, met als expliciete ambitie het merk scherper neer te zetten als 'broker voor actieve beleggers'.
Lynx wil duidelijker laten zien voor wie het merk er is en waar het zich in onderscheidt: beleggen voor mensen die actief handelen, zelf keuzes maken en verdieping zoeken. Niet als generiek handelsplatform, maar als specialist ‘for traders, by traders’.
De menselijke kant
De eerste campagne die voortkomt uit de nieuwe strategische en creatieve koers moet komen voorjaar in Nederland het levenslicht zien. 'Wat mij bijblijft uit de gesprekken is de menselijke kant van het merk: for traders, by traders, zegt Gijsbregt Vijn van Lemon Scented Tea. 'Dat sluit goed aan bij onze overtuiging dat geloofwaardige creativiteit ontstaat vanuit inhoud.'
Lynx, opgericht in 2006, bedient naar eigen zeggen zo'n 70.000 actieve beleggers in Europa.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu