Arla Foods verlengt de 25-jarige samenwerking met dentsu in verschillende Europese markten met twee jaar. De vernieuwde overeenkomst bestrijkt belangrijke Europese markten, waaronder het Verenigd Koninkrijk, Zweden, Denemarken en Nederland. Dentsu blijft Arla’s geïntegreerde, toekomstgerichte marketingaanpak verder ontwikkelen.
Een belangrijk fundament is de nauwe integratie met The Barn, Arla’s interne bureau, voor toekomstbestendige media- en creatieve activatie.
Jan Worre, head of global media & agency management bij Arla Foods: 'dentsu is al een kwart eeuw een betrouwbare partner die continu met ons meebeweegt. De voortzetting van deze samenwerking betekent dat onze marketing modern, geïntegreerd en gericht op groei blijft.”
Michael Willems, managing director media, dentsu Benelux: 'We hebben ons operating model continu doorontwikkeld om te voldoen aan de eisen van morgen en ervoor te zorgen dat Arla optimaal is toegerust om te winnen in de Algorithmic Era. Deze contractverlenging is een bewijs van het sterke gezamenlijke werk dat we in het verleden hebben geleverd en van het gedeelde inzicht in hoe we Arla’s visie tot leven kunnen brengen voor consumenten en shoppers.'

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu