Overslaan en naar de inhoud gaan

Non-profitbureau MEO sluit zich aan bij Europese groep achter drie Cannes Lions

Het bureau wordt onderdeel van de Franse Bonum Group dat elf bureaus in Europa heeft.
MEO sluit zich aan bij Europese groep achter drie Cannes Lions
© Aangeleverd

MEO wordt onderdeel van Bonum Group. Het bureau gaat verder onder de naam MEO — part of Bonum. De Franse Bonum Group telt elf bureaus met meer dan driehonderd medewerkers in Frankrijk, Duitsland, België, Oostenrijk en Spanje. Alleen in Nederland had de groep nog geen bureau. 

De locaties in Alkmaar en Haarlem blijven, net als het managementteam: Joost en Max van der Burght, Suzanne Ketelaar en Madelief Boekaar. Voor opdrachtgevers blijft de dagelijkse samenwerking hetzelfde.

Cannes Lions

Bonum bleek afgelopen juni succesvol in Cannes. het Franse The Good Company won er drie Lions met een campagne voor Verslaggevers zonder Grenzen (RSF). Twee keer zilver en een keer brons.

Met ruim zeventig medewerkers werkt MEO voor meer dan honderdvijftig non-profit- en publieke organisaties, waaronder de Nederlandse Transplantatie Stichting, het Huidfonds en het Armoedefonds. MEO verzorgt voor zijn opdrachtgevers niet alleen de communicatie, maar ook de backoffice: ledenadministratie, donateursadministratie en klantenservice.

Internationale ambities

Daarmee richt MEO zich ook op opdrachtgevers die tot nu toe bij grote netwerkbureaus uitkomen: non-profits met internationale ambities, zegt algemeen directeur Joost van der Burght. 'Wij werken voornamelijk voor organisaties met een maatschappelijke missie en daardoor kennen we die wereld beter dan een generalist. We hadden nog geen internationale ervaring waaruit we konden putten. Een zusterbureau dat drie Lions wint voor Verslaggevers zonder Grenzen, dat is het niveau waar we nu bij horen.'

'Nog geen Nederlands bureau'

'Nederland heeft een van de best georganiseerde non-profitsectoren van Europa en wij hadden er geen bureau', zegt Deborah Berger, oprichter en ceo van Bonum Group. 'In MEO vonden we er een dat niet alleen campagnes maakt, maar de organisaties erachter ook draaiende houdt. En dat zelf doet wat het zijn klanten adviseert. Er zijn veel mogelijke synergieën tussen MEO en de rest van de Bonum Group, maar het belangrijkste is dat we dezelfde cultuur en hetzelfde DNA delen, met een sterke drive om positieve impact te maken.'


Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van Adformatie.

Voeg Adformatie als voorkeursbron toe aan Google
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in