Hoewel het bij een spel als 30 Seconds of De Slimste Mens aardig goed van pas zou komen, kun je onmogelijk alles weten over elk onderwerp. De ene persoon kent de hele geschiedenis van het tosti-ijzer, de ander heeft zich juist verdiept in een willekeurige realityserie uit 2012 en weer iemand anders kan iedere Pokémon opnoemen. Ieder z'n ding.
Weet jij alles over voetbal, maar heb je geen flauw idee wat bronzer, highlighter en mascara zijn? Of geldt dit voor jou precies andersom? Dan heeft Kruidvat een uitleg die je (opgemaakte) ogen opent.
Voor iedereen die de ballen snapt van make-up heeft Kruidvat een uitleg in voetbaltermen.
Deze video komt als geroepen.
Kruidvat heeft z'n doel bereikt.
Je krijgt er twee voor de prijs van één, want de uitleg blijkt ook handig te zijn voor make-upliefhebbers die geen verstand van voetbal hebben.
Niet te hard lachen, straks loopt je aanva- uh, mascara uit.
Tja, dan sta je in dit geval echt buitenspel.
Hopelijk maakt Kruidvat zich klaar voor een vervolg.
In samenwerking met Adformatie deelt The Best Social Media wekelijks een artikel over (Nederlandse) merken op social media. Het artikel van deze week werd geschreven door Marloes Gort.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu