Wat doe je als je de eigenaar bent van een boerenbedrijf, een fenomenale oogst achter de rug hebt en niet weet wat je met meer dan 100.000 kilo rode kool aan moet? Niet bij de pakken neerzitten, in ieder geval. No Waste Army besluit boer Johan – die in precies deze situatie zit – te helpen door een reddingsactie op te zetten. Nederlanders denken mee en nemen massaal wat hooi op hun vork.
Sprong jouw merk er het afgelopen jaar uit op social media met inhakers of andere content? Zend dan tot en met 2 december je beste werk in voor The Best Social Awards!
Een immense hoeveelheid rode kool dreigt verloren te gaan, maar dat laat No Waste Army niet zomaar gebeuren.
Waar al die kilo's kool naartoe gaan, mogen de volgers van No Waste Army deels bepalen.
Nederlanders nemen geen blad voor de mond en denken massaal mee.
Eén ding is zeker: No Waste Army is geen groentje. De reddingsactie wordt namelijk binnen no time gestart.
Blijkbaar zitten mensen op hete kolen, want boer Johan wordt snel uit de brand geholpen.
De verdere plannen van No Waste Army krijgen zéker geen zure blikken.
Zo zie je maar: op je volgers kun je (land)bouwen.
In samenwerking met Adformatie deelt The Best Social Media wekelijks een artikel over (Nederlandse) merken op social media. Het artikel van deze week werd geschreven door Marloes Gort.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu