Overslaan en naar de inhoud gaan

The Best Social Awards: Hema pakt 5 prijzen, Truus weer beste bureau

Zie hier de winnaars van de twaalfde editie van The Best Social Awards.
The best social awards
Hema wint vijf awards tijdens The Best Social Awards
© Aangeleverd

Hema mag zich de grote winnaar noemen van de twaalfde editie van The Best Social Awards. De retailer pakt maar liefst vijf prijzen, namelijk die van Beste Campagne, Beste Community Management, Beste Inhaker, Beste Merk op Instagram en Beste Merk op Snapchat.

Truus mag zich voor het derde jaar op rij het Beste Bureau noemen en nam ook meer prijzen mee naar huis dan andere bureaus. De uitreiking vond donderdagavond plaats in Theater Amsterdam

Dat Hema zoveel prijzen meeneemt, komt niet helemaal uit de lucht vallen. Het merk was namelijk het vaakst genomineerd voor The Best Social Awards. Vorig jaar gold dat ook al, en won Hema vier prijzen. Deze keer dus vijf. Truus werkte mee aan veel prijswinnende campagnes, maar dat geldt ook voor GoSpooky. Recent werd bekend dat Hema voor zijn social-activiteiten ook gaat samenwerken met Unlike. Samenwerkingen met Truus en GoSpooky blijven voor zover bekend in stand, al wil een woordvoerder van Hema geen details delen over de pitch.

Hieronder zetten we alle winnaars van The Best Social Awards op een rijtje.

Beste Agency – Truus
Beste Campagne – Truus x Hema – Skibidi School
Beste Community Management – Truus x Hema – Skibidi School  
Beste Copywriting – Videoland – Een Stemwijzer in Videolandsbelang
Beste Influencer Campagne – TBWA\Neboko x Albert Heijn – Dat klinkt als weekend!
Beste Inhaker – GoSpooky x Hema – van Sail tot Sale
Beste Innovatie – Vibeday x Stëlz – Stuur Je Smaak
Beste Merk – bol (dept)
Beste Merk op Instagram – Hema
Beste Merk op Snapchat – Hema (GoSpooky)
Beste Merk op TikTok – KFC (Truus)
Beste Merk op YouTube – KPN (team5pm)
Beste Positive Impact – Oxfam Novib – Niet in mijn naam
Beste Talent – Nadine de Haas (Aidem Agency)
Beste Video – KRO-NCRV – App me als je thuis bent - ‘Hij vs. Zij’
Beste Videoserie – Truus x Jumbo – Kinderkarretje
UGC Top 20 – Judith van der Wijst

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in