Overslaan en naar de inhoud gaan

Hema kiest social-bureau Unlike na pitch

'Van pitch tot partnership: één groot feest!', aldus het Amsterdamse bureau.
unlike
Het team van Unlike, met rechts Bente van Deventer.
© via Linkedin

‘Van pitch tot partnership: één groot feest’, schrijft ze. ‘We werken samen aan social-content die voelt zoals Hema hoort te voelen: herkenbaar, toegankelijk en verrassend sterk in eenvoud.’

Unlike is overigens niet het enige bureau dat voor Hema aan social werkt. Ook Truus en GoSpooky verzorgen socialactiviteiten voor het warenhuis. Die samenwerkingen blijven, voor zover bekend, in stand. Hotel L’Amour is al enkele jaren het lead agency van Hema.

Multi-agency-structuur

Over de pitch zelf wil Hema niet uitweiden. Een woordvoerder laat -ietwat cryptisch- weten: ‘We werken bij Hema al jaren met een multi-agency-structuur. De bureaus hebben elk een duidelijke rol binnen het bredere social-ecosysteem. Dat betekent niet dat we meer bureaus toevoegen, maar dat we kijken naar onze contentbehoeften en de partijen die daar het sterkst in zijn.’

Unlike telt circa twintig medewerkers en werkt voor klanten als Raak, Lebara en nu dus ook Hema. Het bureau werd in 2019 opgericht door Reinier Steures (Natwerk) en Anthony Thissen (Bravoure).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in