
De drie radiozenders van Mediahuis Radio Veronica, 100%NL en Slam! zijn de grootste stijgers in de top-10 van het luisteronderzoek van de maand mei. Dat blijkt uit de NMO luistercijfers. Het gaat om de commerciële doelgroep 20-49. Slam! doet het procentueel het beste met een index van 175 ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar en een marktaandeel van 2,8. Radio Veronica heeft een index van 130 en een marktaandeel van 3,5 procent. 100%NL komt uit op 3,2 (index 119).
Qmusic ruim marktleider
Vacatures
Creatieve Marketing Communicatie medewerker
Stichting Federatie Financieel PlannersMarketing Manager
FloramediaCorporate woordvoerder
TU DelftQmusic (DPG Media) blijft ruim marktleider met een marktaandeel van 21,4 procent (index 98). Zusterzender Joe weet nog altijd te stijgen. Het aandeel is 6,5 procent (index 114).
Ook Radio 538 (Talpa Network) blijft het goed doen en staat stevig op de tweede plaats. Minder vergaat het Radio 10 en Sky Radio. Ook de publieke zenders NPO Radio 2 en 3FM krijgen tikken.


13+
In 13+ is Radio Veronica de grootste stijger, gevolgd door Joe. Verder is er redelijk hetzelfde beeld. Qmusic is ook hier marktleider, gevolgd door NPO Radio 2 en Radio 538 als derde.
De cijfers in de doelgroep 20-59 volgen later.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee