De VakantieDiscounter heeft N=5 aangesteld als nieuw reclamebureau. Er deden in totaal drie bureaus mee aan de pitch. Welke bureaus naast N=5 in de race waren, is niet bekendgemaakt.
De pitch werd begeleid door Katja Bauer (3MO) en Marc Oosterhout, die als medeoprichter aan de basis stond van N=5.
Indie
Met de keuze voor N=5 komt een einde aan de bijna zeven jaar durende samenwerking met Indie Amsterdam. In die periode bouwde het online reismerk een herkenbare creatieve stijl op, waarin met name humor centraal stond. Zo viel de zwartkomische kerstcommercial 'Opa is op een betere plek' op tussen de gebruikelijke sentimentele kerstcampagnes. Ook de radioserie 'Kijk, dat zijn VakantieDiscounters' werd meermaals bekroond.
Voor Indie betekent de keuze voor N=5 het tweede grote accountverlies in korte tijd. In april werd bekend dat Vodafone overstapte naar Brothers & Sisters. Wat de gevolgen daarvan zijn voor het bureau, is niet bekend.
Doorontwikkeling
Volgens head of marketing Thijs Keukenmeester zoekt VakantieDiscounter een partner die het merk naar een volgende fase kan brengen. 'In de laatste jaren hebben we een sterke merkbekendheid opgebouwd, maar om ons succes voort te zetten is het doorontwikkelen van ons merk essentieel. We zochten een partner die ons zowel strategisch als creatief kan ondersteunen in het creƫren van een onderscheidende positie.'
De eerste merkcampagne en nieuwe positionering van de hand van N=5 worden later dit jaar verwacht.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu