Wie aan Unox denkt, denkt waarschijnlijk aan winterse taferelen. Warme soep na een koude fietstocht of misschien wel warme knakworstjes na een flinke wandeling. Maar die 'knaks' zijn ook in de zomer hartstikke lekker, stelt Unox. Om die boodschap beter uit te dragen én de verkoopcijfers van knaks te stimuleren, start Unox een grote zomercampagne. Het merk gaat naar eigen zeggen 'naast de winter nu ook de zomer claimen'.
Buutvrij for life is aangesteld als nieuw creatief bureau om Unox te helpen met deze marketinguitdaging. Een grote zomercampagne moet Unox knaks positioneren als het merk 'voor typisch Nederlandse zomermomenten waarop mensen samenkomen: van festivals en campings tot spontane eetmomenten in de buitenlucht'. Contentstudio StudioM (WPP), mediabureau Mindshare en pr-bureau Hafida Abahai PR werkten mee aan de campagne.
Aanwezig op festival
De campagne draait om één simpel inzicht, stelt Unox. Namelijk dat knakworsten het onofficiële favoriete (festival)campingeten van Nederlanders zijn. Dus is Unox knaks deze zomer aanwezig op festival Down the Rabbit Hole, met elke ochtend een festivalduik in de stijl van de Unox nieuwjaarsduik. Daarna kan er natuurlijk een broodje knaks besteld worden. Consumenten maken tot 7 juni ook kans op festivaltickets bij aanschaf van Unox knaks.
Online content van influencers
Unox gaat zijn knaks-campagne ook zichtbaar maken op campings en sociale media, en belooft zowel grappige content als fysieke activaties. Het merk schakelt daar influencer Tobias Camman voor in, die culinaire gerechten gaat maken van knaks. De samenwerking met content creatore Joey Burnet blijft bestaan; hij gaat in de serie Camping Knakkers op zoek naar culinaire gewoontes van vakantievierende Nederlanders.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu