Merken en bureaus kunnen hun beste werk op social media insturen voor The Best Social Awards. De twaalfde editie van het prijzengala wil online winnaars belonen met erkenning. Werk insturen kan tot 3 december, waarna de genomineerden eind januari bekend worden gemaakt. Een case moet oorspronkelijk gepubliceerd zijn tussen 24 november 2024 en 2 december 2025. De datum van het prijzengala wordt later bekendgemaakt.
Het insturen van een case kost 325 tot 375 euro exclusief btw - afhankelijk van of je voor of na 15 november inzendt. Partners als YouTube, Staatsloterij, Snapchat, bol en ChannelFactory sponsoren het prijzengala. Hieronder vind je alle categorieën waarvoor je kunt insturen.
● Beste Agency
● Beste Campagne (gesponsord door Channel Factory)
● Beste Community
● Management
● Beste Copywriting
● Beste Influencer Campagne
● Beste Inhaker
● Beste Innovatie
● Beste Merk
● Beste Merk op Instagram
● Beste Merk op Snapchat (gesponsord door Snapchat)
● Beste Merk op TikTok
● Beste Merk op YouTube (gesponsord door YouTube)
● Beste Positive Impact
● Beste Talent (gesponsord door SuperRebel.Agency)
● Beste Video
● Beste Videoserie
Nieuw is de categorie 'Beste merk op Snapchat', in samenwerking met Snapchat. De categorie wil een merk of bureau belonen dat dit jaar slim gebruik heeft gemaakt van de kracht van het socialmediaplatform, bijvoorbeeld door AR-lenzen of stories goed in te zetten.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu