Overslaan en naar de inhoud gaan

Selmore's Dropjacht voor Klene wint campagnewedstrijd van Tikkie

Negentien bureaus meldden zich aan voor de eerste competitie van Tikkie, waar 100 duizend euro aan mediawaarde mee te winnen was.
Tikkie
© Foto: aangeleverd

Tikkie's eerste wedstrijd om bureaus uit te dagen om creatief te adverteren in de betaalverzoekapp is gewonnen door Selmore. Het bureau ontwikkelde voor zijn klant Klene de Dropjacht, een spelletje waarbij Tikkie-gebruikers in de app op zoek moeten naar verstopte 'Zakkenroller'-dropjes. Advertenties in de app geven de gebruiker hints. Wie alle dropjes weet te vinden, krijgt als beloning een gratis zakje Klene-drop.

Selmore wint 100 duizend euro aan mediawaarde in de Tikkie-app en gaat de case verder uitwerken met het Tikkie-team. Dit najaar volgt een campagne, waarmee Selmore zich een week in de kijker kan spelen van de 10 miljoen Tikkie-gebruikers.

Bewustzijn onder bureaus vergroten

Voor Tikkie, onderdeel van ABN Amro, is het de eerste keer dat het een campagnewedstrijd organiseert. Moreno Kensmil, head of marketing bij Tikkie, legt uit waarom. 'Sinds een aantal jaar bieden we bedrijven de mogelijkheid om te adverteren in onze app. Dat kan met een reguliere advertentie, maar ook in video’s of met games. Met deze wedstrijd hoopten we meer bureaus daar bewust van te maken, hun creativiteit te stimuleren en ze ook nog een mooie kans te bieden om hun klant in de spotlight te zetten in onze app'.

Negentien bureaus meldden zich aan voor de wedstrijd. Na het beoordelen van het concepten mochten vijf bureaus hun case pitchen voor een driekoppige jury van Tikkie. Kensmil zat ook in de jury en zegt: 'Er waren meerdere sterke inzendingen, maar het concept van Selmore en Klene stak er bovenuit. Het is
creatief, maakt gebruik van de mogelijkheden binnen onze app en sluit perfect aan bij een voor ons heel belangrijke merkwaarde: fun'.

Link met geld

Niels Westra van Selmore: 'Toen onze klant Klene (Perfetti Van Melle) ons wees op de wedstrijd van Tikkie, zagen we meteen kansen. Klene heeft namelijk de
bekende geldlijn, met onder andere Muntdrop, Pinpassen en Grof Geld. Een ideale link met Tikkie dus, waar het draait om geld. Dit leidde tot het idee van de
'Klene Dropjacht', met de Klene Zakkenrollers in de hoofdrol. (..) We zijn natuurlijk superblij met de uitkomst van deze wedstrijd en de hoofdprijs!
Tikkie is een populair platform en biedt een mooie kans om het Klene merk op een originele manier onder aandacht te brengen'.

Eerder dit jaar hield Tikkie al zijn eerste editie van zijn Campagne Awards, om gedraaide campagnes te belonen. Lidl en Vrumona vielen toen in de prijzen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in