Overslaan en naar de inhoud gaan

Femke Anna van Zanten al na één jaar weg als countrymanager TikTok Benelux

De topvrouw zegt tijd te gaan besteden aan haar familie en in de herfst op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.
Femke Anna van Zanten weg bij TikTok
Femke Anna van Zanten zwaait TikTok al na één jaar uit
© LinkedIn

Femke Anna van Zanten zwaait al na één jaar af als countrymanager van TikTok Benelux. De topvrouw heeft nog geen nieuwe baan en zegt deze zomer prioriteit te geven aan haar gezinsleven. 

In een uitgebreide LinkedIn-post zegt Van Zanten dankbaar te zijn voor het afgelopen jaar. Ze was onder andere betrokken bij de lokale introductie van TikTok Shop, de betaalfunctie in de TikTok-app. Nu is het tijd om even níet aan werk te denken, schrijft ze. 'Today, I am closing the laptop to simply enjoy the life I fought so hard to keep. This summer will be for family, long conversations, Italian sunsets, breathing a little deeper, and remembering that life is more than the next meeting or the next milestone.'

Van Zanten zegt na de zomer klaar te zijn voor een nieuwe baan, al is ze nog niet op zoek. De topvrouw kwam een jaar geleden binnen bij TikTok Benelux om Bastiaan Verhulst op te volgen. Hij overleed begin 2025 onverwachts op slechts 49-jarige leeftijd. Wie de functie van Van Zanten overneemt bij TikTok, is nog niet bekendgemaakt.

Van Zanten heeft lange ervaring in de wereld van sociale media. Ze begon er in 2015 als head of brand bij Facebook in Amsterdam en eindigde als Group Director Global Business Group van Meta. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in