Lars Griffioen wordt per 1 november commercieel directeur bij JCDecaux. Hij volgt Walter Kraus op die de organisatie in juli verliet.
Griffioen brengt meer dan tien jaar ervaring in de digitale media met zich mee. Hij komt van Azerion, waar hij commercieel directeur Benelux was. In zijn nieuwe rol krijgt Griffioen de dagelijkse leiding over het sales- en marketingteam van JCDecaux. Hij ziet deze stap als een uitstekende kans om zijn commerciële expertise te verdiepen en verder te groeien als 'people leader'.
Managing director Hannelore Majoor: 'JCDecaux zet met de aanstelling van Griffioen een belangrijke stap in de ambitie om voorop te lopen in digitale buitenreclame. Zijn visie en ervaring sluiten naadloos aan bij onze strategie om innovatie en klantgerichtheid te combineren.'

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu