Een koppel dat kibbelt over welk bankstel mee naar huis moet, iemand die winkelwagens vol knuffelpanda's door de winkel sleept en een huilend kind dat een Zweeds balletje door het restaurant gooit: medewerkers van Ikea zien iedere dag een hoop mensen. Maar sommige gezichten komen nét wat vaker terug dan andere.
Zo drinkt Wim iedere dag een kopje koffie in één van de vestigingen. Ikea wil deze man in het zonnetje zetten en maakt zijn eerstvolgende koffiemoment onvergetelijk. Een video van deze verrassing komt op social media als BESTÅ uit de bus.
Wim kan tijdens zijn koffiemoment op een verrassing rekenen.
Op sommige klanten kunnen IKEA-medewerkers gewoon bouwen
Kijkers vinden het dan ook leuk dat Ikea zich in het Zweed heeft gewerkt om een verrassing voor Wim te regelen.
Die koffie smaakt ongetwijfeld nét wat lekkerder uit een eigen bakkie.
Je bent een Ikea-fan of je bent het niet.
Gezellig shoppen, gezellig handleidingen uitpluizen én gezellig koffiedrinken.
Momentje, even Google Translate erbij pakken.
Duidelijk.
In samenwerking met Adformatie deelt The Best Social Media wekelijks een artikel over (Nederlandse) merken op social media. Het artikel van deze week werd geschreven door Marloes Gort.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu