Overslaan en naar de inhoud gaan

Arjan Pomper ceo van Belgische bureaugroep 62Miles

Pomper was kort directeur bij het Nationaal Media Onderzoek (NMO) en maakt nu de overstap naar de bureauwereld.
Arjan Pomper
Arjan Pomper

Arjan Pomper wordt per 1 juli ceo bij bureaugroep 62Miles in België. Hij vervangt Geert Bogaert die de functie had sinds het vertrek van zijn broer Tom Bogaert in 2023.

Pomper kondigde vorige maand zijn vertrek aan als directeur bij het Nationaal Media Onderzoek (NMO), waar hij pas in februari was begonnen. Hij liet weten: 'Kort na mijn start ben ik benaderd voor een unieke positie buiten NMO en die kans wil ik graag benutten.' 

Het gaat dus om 62Miles, een bureaugroep die bestaat uit mortierbrigade, Onlyhumans, Fantastic, Today, Code d'Or, meetmarcel en We Own The Zebra, plus productiehub Raket.

Pomper was eerder onder meer ceo bij dentsu Nederland, België en Midden-Oosten & Afrika, leidde ITV Studios Global Entertainment en was vorig jaar tijdelijk ceo bij Zigt.
 
Bij 62Miles gaat hij zich richten op de ontwikkeling en uitbreiding van de Belgische groep met de steun van Vectis Private Equity.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in